Libra Faqes
Libra Faqes

Na shkruani në Libren e Faqes!

Ne jemi të kënaqur me çdo deklaratë për faqen tonë. Shkruani çfarë ju pëlqen dhe çfarë nuk është e mirë!

Kommentare: 10
 • #10

  ADMIN (Sonntag, 04 August 2013 14:34)

  eshte Sure An-Nas

  Bismi llahi-r-rahmani-r-rahim
  Qull a'udhu bi-rabbi-n-nas (1)
  Maliki-n-nas (2)
  Ilahi-n-nas (3)
  min sarri-l-waswasi-l-hanas (4)
  alladhi yu-waswisu fi suduri-n-nas (5)
  mina-l-ginnati wan-nas. (6)

  1 . Thuaj: "Mbështetem (mbrohem) me Zotin e njerëzve!
  مَلِكِ النَّاسِ
  2 . Sunduesin e njerëzve,

  إِلَهِ النَّاسِ
  3 . Të adhuruarin e njerëzve,
  مِن شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ
  4 . Prej të keqes së cytësit që fshihet.

  الَّذِي يُوَسْوِسُ فِي صُدُورِ النَّاسِ
  5 . I cili bën cytje në zemrat e njerëzve,

  مِنَ الْجِنَّةِ وَ النَّاسِ
  6 . Qoftë ai (cytësi) nga xhinët ose nga njerëzit".

 • #9

  dafi (Donnerstag, 13 Juni 2013 09:02)

  cila dua thuhet per mu rue prej njerzve qe bajn Sehir. E di qe ni dua a sure osht po nuk e di cila osht.

 • #8

  Jurgen (Samstag, 08 Oktober 2011 00:21)

  Allahu ju shperblefte...Disa udhezime per Namazin e Vitrit nuk ka & me ben pershtypje qe nuk eshte permendur fare se i Derguari i Allahut (xh.sh) Muhamedi (s.a.u.s)nuk e ka lene asnjere as kur ishte udhetar!

 • #7

  ferizajasi (Donnerstag, 13 Januar 2011 16:57)

  es selam alejkum e rahmetullahi ve bereketuhu elhamdulilah mire po kjo sdo të thot qe ju te ndaloni me kaq po inshAlla pune te pa lodhshme e ju shperbleft i madhi Allah me xhenet es s a r b

 • #6

  delfina (Freitag, 24 September 2010 18:26)

  shum e mir faqia e juve

 • #5

  besim (Dienstag, 31 August 2010 20:16)

  allahu ju shperbleft me te mirat e xhenetite se faqja eshte shum e bukur edhe nier po thom allahu ju shperbleft juve dhe gjith muslimaneve ne bot eselamu alejkum

 • #4

  behari (Montag, 19 Juli 2010 03:10)

  Allahu ju shperbleft falemderimi i takoft Allahut qe kena shqiptar qe janë te perkushtuar ndaj fes së Allahut .
  Allahu ju shperbleft -

 • #3

  Sylejmani (Freitag, 18 Juni 2010 21:20)

  Selam Alejkum Alahu qoft me ju dhe familjen tuaj .tegjitha te miraj nga sylejmani.

 • #2

  anika und arta & tezja (Dienstag, 01 Juni 2010 12:39)

  selam alejkum visar shumm mir e ke ba faqen allahu ju shperbleft amin!!! ishalla je te lumtur gjithmon

 • #1

  melissa (Samstag, 15 Mai 2010 13:11)

  ALLAHU JU RUJT JAMM E KNAQUR ME FAQEN E JUVE ALLAHU JU SHPERBLEFT ME USHQIMIN E XHENNETIT SELAM ALEJKUM